Şişkom Yemek İşletmeleri | Kurumsal

Hakkımızda

    Şişkom Yemek İşletmeleri ilk olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Serdal GÖKGEDİK ‘in 1982 yılında kurduğu , İzmir Karabağlar Mobilyacılar Çarşısı ‘nın en meşhur Yemek dükkanı olan Kardeşler Lokantası ile Karabağlar – İzmir adresinde Baba Mesleği olan yemek hizmetine başlamştır. 1982 yılından bugüne İzmir’de hizmet veren Şişkom Yemek sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde toplu yemek ve yemek organizasyonları başta olmak üzere nişan , düğün , toplantı , kutlama , vs gibi bir çok alanda hizmet vermektedir…

    Her geçen gün geliştirilen servisimizle , zengin menülerimiz , çeşitliliğin kaliteyle buluştuğu hizmet anlayışımızla Şişkom Yemek olarak  her tipte Yemek ve Yemek çeşitleri konusunda müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde kusursuz hizmetler  hazırlamaktayız.

    Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen Şişkom Yemek , kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır. Yemeğin sadece karın doyurmak olmadığını, sağlıklı ve verimli çalışma gücünü arttıran önemli bir faktör olduğunu her zaman hatırlar ve hatırlatırız.

    Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen , Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi - catering alanında da öncülük yapmaya devam etmektedir..

    Yemeğin Lezzetli , Kaliteli , Hijyenik ve Sağlıklı olarak üretildiği zaman ancak yemek olduğunun bilincinde olan firmamız ISO 9001:2000, HACCP, ISO 22.000:2005 ve TSE standartlarında ve gıdamühendisi personelimiz tarafından denetim altında olan üretim tesislerinde yemek üretimi , tabldot yemek servisi ve toplu ve taşıma yemek servisi hizmetlerini sürdürmektedir. Gıda Firmaları , Restaurant , Cafe  ve Yemek fabrikalarında HİJYEN , KALİTE , LEZZET ve ANLAYIŞ  Olmazsa  olmaz kurallardandır. Şişkom Yemek İşletmeleri olarak Firmamız bu özellikleri kendisine ana ilke edinmiş olup tüm alanlarda  bu prensipler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Sizlerle çalışmak umuduyla , işlerinizde başarılar dileriz.

"ÇALIŞANLAR İYİ HİZMET ve KALİTEYE LAYIKTIR"

Lezzetin ve Kalitenin Adresine Hoşgeldiniz...

 

Kalite Politikası ve Güvence Politikamız

    Şişkom Yemek sektöründe ön sırada yer alan , saygın ve güvenilir bir marka olmak için:

    Kalite ve Gıda Güvenliği  Politikası  olarak belirler ve bunu devamlı kılmak için insan gücü eğitimini ve katılımını sağlamayı garanti eder.

Misyonumuz

    Amacımız, Türk ve Batı Mutfağı ' ndan en leziz yemeklerin üretimini lezzetli , sağlıklı ve temiz bir ortamda en kaliteli malzemeler kullanarak , üretim sürecinde leziz yemekler üretip müşteri isteklerinin karşılanmasını , SAĞLIKLI ve HİJYENİK ortamlarda yemek üretimini yapılmasını ve tüketim noktasına kadar yemek KALİTESİNİ sağlamak  ŞİŞKOM YEMEK olarak  Genel Kalite politikamızdır...

Vizyonumuz

    Vizyonumuz kalite ve güvenden ödün vermeden , üretim ve hizmet alanlarında kaliteyi en üst düzeyde karşılayarak , ŞİŞKOM YEMEK ismini lezzet , sağlık ve hijyen kavramlarıyla özleştirip kaliteli , sürekli ve mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Değerlerimiz